راهنمای ثبت نام کنکور

سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org

کلیه فرآیندهای ثبت نام کنکور شامل پرداخت هزینه، تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری مدارک، به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org انجام می‌شود. داوطلبان کلیه گروه‌های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند، باید در زمان تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه کرده و فرم تقاضانامه‌ی سنجش را تکمیل کنند.

سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org
سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org

سایت ثبت نام کنکور سراسری

سازمان سنجش کشور مسئول برگزاری کنکور سراسری است و لازم است متقاضیان در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی sanjesh.prg مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت‌نام نوبت اول کنکور 1402 از ۸ آبان آغاز شده و تا 18 آبان 1401 ادامه دارد (ثبت‌نام نوبت اول از ساعت 8 صبح لغایت 17 روز یکشنبه 22 آبان 1401 تمدید شد). آزمون نوبت اول، صبح و بعدازظهر 29 و ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ و آزمون نوبت دوم صبح و بعدازظهر ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و داوطلبان پس از طی مراحل ثبت‌نام می‌توانند بدون هرگونه محدودیتی در هر دو نوبت شرکت کنند. کلیه متقاضیان در بازه تعیین شده لازم است به سایت سنجش مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور و دریافت شماره‌ی سریال 12 رقمی فرم مربوطه را در سایت سنجش تکمیل کنند.

کلیه فرآیندهای ثبت نام آزمون سراسری، پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت سریال ثبت نام، بارگذاری مدارک و تکمیل فرم ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه سنجش انجام می‌شود. (ثبت نام کنکور دانشگاه سراسری و آزاد به صورت همزمان از طریق سامانه سنجش است.)

sanjesh.org

نشانی سایت ثبت نام آزمون سراسری، sanjesh.org است. پس از اعلام زمان ثبت نام کنکور سراسری کلیه متقاضیان هر یک از گروه‌های آزمایشی با آگاهی از شرایط و ضوابط لازم است نسبت به تهیه مدارک کنکور سراسری اقدام کرده و با مراجعه به سایت sanjesh.org ثبت نام خود را انجام دهند. در ضمن، اعلام نتایج اولیه و اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه های سراسری نیز از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام می‌شود.

دانلود رایگان اپلیکیشن هم‌درس
دانلود رایگان اپلیکیشن هم‌درس

ورود به سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org

راهنمای ورود به سایت ثبت نام کنکور سراسری sanjesh.org و تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. ثبت نام دانشگاه های دوره روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس خودگردان, شهریه پرداز، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد در زمان مقرر از طریق سایت مذکور انجام خواهد گرفت. برای ورود به سایت سنجش و ثبت نام کنکور، لازم به صورت زیر عمل کنید:

پس از ورود به صفحه اصلی درگاه اطلاع رسانی سنجش sanjesh.org، با استفاده از روش های زیر، می توانید وارد صفحه ثبت نام کنکور سراسری شوید:

✔️مسیر اول: از طریق ستون سمت چپ (دسترسی سریع).

✔️مسیر دوم: از طریق ستون های رنگی سمت راست (انتخاب گزینه سراسری)

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 1

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. دوست عزیز سامانه ثبت نام کنکور سراسری 1401 از تاریخ 10 بهمن آغاز می شود و تا تاریخ 17 بهمن ماه 1401 ادامه دارد.

دکمه بازگشت به بالا