نمونه دولتی نهم به دهم

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هرمزگان 10.187.50.22

علاقه‌مندان به ادامه‌ی تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان، در صورت دارا بودن شرایط لازم می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هرمزگان 10.187.50.22 برای تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. دانش‌آموزان باید در ابتدا با مراجعه به سایت مذکور کد 12 رقمی ثبت نام را خریداری کنند سپس مراحل نام‌نویسی خود را انجام دهند.

باتوجه به سوالات متداول دانش‌آموزان، راهنمای ورود به سایت ثبت نام و تکمیل نمون برگ ثبت نام نمونه دولتی استان هرمزگان به صورت کامل در این مقاله ارائه شده است.

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هرمزگان 10.187.50.22
سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هرمزگان 10.187.50.22

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هرمزگان

دانش‌آموزان پایه‌ی نهم استان هرمزگان با آگاهی از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی می‌توانند در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هرمزگان به آدرس 10.187.50.22 مراجعه کنند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. مشخصات و ظرفیت هر رشته در مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان، هنگام ثبت نام در صفحه‌ی اصلی سامانه 10.187.50.22 قابل مشاهده است.

دانش‌آموزان در ابتدا باید به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان مراجعه کنند. سپس با پرداخت هزینه و دریافت کد 12 رقمی ثبت نام، برای ورود به صفحه‌ی اصلی سامانه و تکمیل فرم تقاضانامه‌ی اینترنتی اقدام کنند.

10.187.50.22

تمامی مراحل ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی هرمزگان، دریافت دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام، مشاهده‌ی نتایج آزمون، درخواست تجدیدنظر و پیگیری آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت 10.187.50.22 انجام می‌شود. لازم به ذکر است، برای ورود به سامانه و خرید کد ثبت نام، فقط از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید. در غیراینصورت با خطا مواجه می‌شوید و خرید شما تکمیل نخواهد شد.

جهت ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان، “اینجا” کلیک کنید.

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هرمزگان

جهت ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هرمزگان و تکمیل فرم تقاضانامه لازم است در ابتدا برای خرید کد ثبت نام از طریق سایت 10.187.50.22 اقدام کنید. مراحل ورود به سامانه‌ی ثبت نام و تکمیل نمون برگ تقاضانامه در ادامه بیان شده است:

✔️ پس از ورود به سامانه‌ی ثبت نام برای خرید کد، گزینه “خرید کد ثبت نام” را انتخاب کنید. پس از پرداخت هزینه می‌توانید کد 12 رقمی را دریافت کنید.

✔️ سپس با مراجعه به صفحه‌ی اصلی، گزینه‌ی “ثبت نام در آزمون” را انتخاب کنید.

✔️ اطلاعات خواسته شده را درج کنید و وارد صفحه اصلی ثبت نام شوید.

✔️ فرم ثبت نام در آزمون ورودی را به دقت تکمیل کنید.

✔️ در انتها، رسید ثبت نام را دریافت کنید.

دریافت رسید ثبت نام، به منزله‌ی تکمیل فرآیند ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هرمزگان است.

🔺🔺یکی از اطلاعات لازم برای تکمیل فرم ثبت نام آزمون نمونه دولتی هرمزگان، کد مدرسه متوسطه اول و کد منطقه آموزشی محل تحصیل است. اطلاعات مذکور در قسمت بالای کارنامه دانش‌آموز درج شده است.

جمع بندی

دانش‌آموزان پایه نهم که شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی را دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام استان هرمزگان 10.187.50.22 نام‌نویسی خود را انجام دهند. اگر در رابطه با ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هرمزگان سوالی دارید، می‌توانید پرسش خود را در بخش کامنت مطرح کنید. کارشناسان مجموعه در کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما خواهند بود.


سوالات متداول

نشانی سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هرمزگان چیست؟

دانش‌آموزان برای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان هرمزگان باید به سایت 10.187.50.22 مراجعه کنند.

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی هرمزگان به چه سایتی مراجعه کنیم؟

متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان هرمزگان 10.187.50.22 می‌توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

اطلاعات لازم برای ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی هرمزگان چیست؟

دانش‌آموزان برای ورود به سامانه باید به اطلاعات آزمونی (کد رهگیری رمزعبور) یا اطلاعات فردی (کدملی و شماره‌ی شناسنامه پدر) دسترسی داشته باشند.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا