نمونه دولتی نهم به دهم

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی لرستان lorestan.natije.ir

اگر قصد ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان لرستان را دارید ولی اطلاعات کافی در رابطه با سایت ثبت نام این آزمون و نحوه‌ی ثبت نام در سامانه‌ی نمونه دولتی لرستان را ندارید، راهنمای کامل ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی لرستان در این مقاله ارائه شده است.

همانطور که می‌دانید، ثبت نام مدارس نمونه دولتی هر استان به صورت جداگانه و استانی انجام می‌شود. دانش آموزان استان لرستان برای نام‌نویسی در این مدارس باید به سایت lorestan.natije.ir مراجعه کنند.

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی لرستان lorestan.natije.ir
سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی لرستان lorestan.natije.ir

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی لرستان

نشانی سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی لرستان lorestan.natije.ir است و کلیه‌ی مراحل ثبت نام اعم از دریافت کد ثبت نام، پرداخت هزینه و تکمیل نمون برگ تقاضانامه، از طریق سایت فوق انجام می‌شود. لازم به ذکر است، ظرفیت مدارس نمونه دولتی استان لرستان، هنگام ثبت نام از طریق سایت lorestan.natije.ir قابل مشاهده و بررسی خواهد بود.

خرید کد ثبت نام و پرداخت هزینه در سامانه‌ی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان، به منزله‌ی تکمیل فرآیند نام‌نویسی نیست و لازم است دانش‌آموزان با مراجعه به صفحه اصلی ثبت نام، برای تکمیل فرم اقدام کنند.

lorestan.natije.ir

پس از دانلود دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام، در صورت دارا بودن شرایط لازم، می‌توانید در زمان مقرر به سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی لرستان به نشانی lorestan.natije.ir مراجعه کنید. علاوه‌ بر ثبت نام، کلیه‌ی فرآیندهای دریافت کارت ورود به جلسه‌ی آزمون، مشاهده‌ی نتایج و اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمون دولتی لرستان از طریق سایت فوق انجام می‌شود.

جهت ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان، “اینجا” کلیک کنید.

ورود به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی لرستان

راهنمای ورود به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی لرستان و ثبت نام در سامانه به صورت گام به گام در ادامه بیان شده است. دانش‌آموزانی که در ثبت اطلاعات ثبت نامی دچار اشتباه شده‌اند، می‌توانند با به همراه داشتن کد رهگیری ثبت نام به سایت lorestan.natije.ir مراجعه کرده و اطلاعات خود را به صورت غیرحضوری ویرایش کنند.

مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی لرستان در سایت lorestan.natije.ir:

✔️ در ابتدا هزینه‌ی ثبت نام را پرداخت و کد 12 رقمی را دریافت کنید.

✔️ با استفاده از کد 12 رقمی، وارد صفحه اصلی سایت ثبت نام شوید.

✔️ فایل عکس خود را بارگذاری کنید. (عکس با زمینه‌ سفید، مربوط به سال جاری، فرمت jpg و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.)

✔️ کدملی، اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را درج کنید.

✔️ رشته و دبیرستان موردنظر خود را انتخاب کنید.

✔️ پس از اتمام فرآیند ثبت نام، کد رهگیری و رسید ثبت نام را دریافت کنید.

تمامی مراحل ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان توسط داوطلب انجام می‌شود و مدارس محل تحصیل هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهند داشت.

جمع بندی

اگر قصد ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان لرستان را دارید، می‌توانید در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام، lorestan.natije.ir نام‌نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه منحصراً از طریق سایت مذکور انجام می‌شود. در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم از طریق مراجعه به بانک یا دستگاه‌های خودپرداز، ثبت نام شما انجام نخواهد شد. (مبلغ واریز شده قابل استرداد نیست.)


سوالات متداول

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان چیست؟

نشانی سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان لرستان lorestan.natije.ir است.

سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی لرستان چیست؟

کلیه مراحل ثبت نام و اعلام نتایج آزمون منحصراً از طریق سایت lorestan.natije.ir انجام می‌شود.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان چگونه است؟

دانش‌آموزان واجد شرایط لازم است برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی لرستان به سایت ثبت نام مراجعه کرده و نام‌نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 2

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا