نمونه دولتی نهم به دهم

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir

دانش‌آموزان واجد شرایط پایه نهم برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و ادامه‌ی تحصیل در این مدارس، باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir مراجعه کنند و فرآیند نام‌نویسی خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام از طریق سایت مذکور در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و دانش‌آموزان با آگاهی از ضوابط ثبت نام می‌توانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مرکزی ثبت نام و شرکت کنند.

باتوجه به آنکه ممکن است عده‌ای از متقاضیان آگاهی لازم در رابطه با نحوه‌ی ثبت نام در سایت markazi.natije.ir را نداشته باشند، در این مقاله راهنمای کامل ثبت نام در سامانه‌ی نمونه دولتی استان مرکزی ارائه شده است.

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir
سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی مرکزی markazi.natije.ir

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان مرکزی

دانش‌آموزان برای تکمیل فرم ثبت نام آزمون نمونه دولتی مرکزی باید در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان مرکزی به نشانی markazi.natije.ir مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند. اولین گام برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مرکزی مراجعه به سایت markazi.natije و خرید کد ثبت نام است.

توجه داشته باشید، ورود به سامانه‌ی مذکور و خرید کد 12 رقمی، به منزله‌ی تکمیل فرآیند نام‌نویسی نیست. برای ثبت نهایی اطلاعات لازم است وارد گزینه‌ی ثبت نام در آزمون شده و سایر مراحل را انجام دهید. (درج اطلاعات، بارگذاری عکس، دریافت رسید ثبت نام).

markazi.natije.ir

دانش‌آموزانی که متقاضی ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مرکزی هستند، برای تکمیل فرم تقاضانامه، پرداخت هزینه آزمون، ویرایش اطلاعات ثبت نامی، دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده‌ی نتایج و اعتراض به نتایج آزمون باید صرفاً به سایت markazi.natije.ir مراجعه کنند.

از آنجایی که معدل کتبی نوبت دوم داوطلبان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تاثیر دارد، دانش‌آموزان باید در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی مراجعه و معدل خود را ثبت کنند. پس از ورود به سامانه markazi.natije.ir و انتخاب گزینه “ثبت معدل”، می‌توانید معدل خود را ثبت و ذخیره کنید.

برای ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی استان مرکزی، “اینجا” کلیک کنید.

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی

مراحل ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی markazi.natije، جهت آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است. دانش‎‌آموزان توجه داشته باشند، کلیه فرآیندهای ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام می‌شود و مدارس محل تحصیل، هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهند داشت. پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری، در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به سایت markazi.natije.ir، اطلاعات خود را ویرایش کنید.

مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مرکزی در سایت markazi.natije.ir:

✔️ پرداخت وجه ثبت نام از طریق سایت markazi.natije.ir با استفاده از کارت‌های عضو شبکه‌ی شتاب بانکی و دریافت کد 12 رقمی ثبت نام.

✔️ ورود به سامانه‌ی ثبت نام با کد 12 رقمی.

✔️ بارگذاری فایل عکس.

✔️ درج اطلاعات فردی و تحصیلی

✔️ انتخاب رشته و دبیرستان موردنظر

✔️ دریافت کد رهگیری ثبت نام مدارس نمونه دولتی مرکزی

فرآیند ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی استان مرکزی زمانی تکمیل می‌شود، که رسید ثبت نام را دریافت کرده باشید.

جمع بندی

علاقه‌مندان به ادامه‌ی تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان مرکزی، لازم است در بازه‌ی زمانی ثبت نام با مراجعه به سایت markazi.natije.ir مراحل نام‌نویسی خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. کلیه مراحل ثبت نام اعم از تکمیل فرم، پرداخت هزینه و دریافت کد 12 رقمی ثبت نام، منحصراً از طریق سایت فوق انجام می‌شود.

اگر ابهامی در رابطه با ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مرکزی داشتید، می‌توانید سوالات خود را در بخش کامنت مطرح کنید. کارشناسان مجموعه در کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما خواهند بود.


سوالات متداول

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مرکزی چیست؟

متقاضیان برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان مرکزی باید به سایت markazi.natije.ir مراجعه کنند.

برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی مرکزی به چه سایتی مراجعه کنیم؟

دانش‌آموزان برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی می‌توانند با به همراه داشتن کد رهگیری ثبت نام به سایت markazi.natije.ir مراجعه کنند.

چگونه در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مرکزی ثبت نام کنیم؟

دانش‌آموزان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مرکزی به سایت ثبت نام مراجعه کرده و نام‌نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا