نمونه دولتی نهم به دهم

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی گلستان nemooneh.goledu.ir

علاقه مندان به ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان گلستان، می‌توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی گلستان nemooneh.goledu.ir نام‌نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان گلستان، همزمان با ثبت نام سایر مدارس نمونه دولتی است ولی به صورت مجزا از طریق سایت نمونه دولتی هر استان انجام می‌شود.

اگر قصد ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی گلستان را دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید راهنمای کامل ورود به سامانه نمونه دولتی گلستان و تکمیل فرم ثبت نام در سایت nemooneh.goledu.ir در این مقاله ارائه داده شده است.

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی گلستان nemooneh.goledu.ir
سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی گلستان nemooneh.goledu.ir

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی گلستان

ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورت جداگانه از طریق سایت نمونه دولتی هر استان انجام می‌شود. دانش‌آموزان پایه نهم استان گلستان در صورت تمایل و دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی می‌توانند در زمان مقرر به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی گلستان به نشانی nemooneh.goledu.ir مراجعه و فرم تقاضانامه ثبت نام را تکمیل کنند.

برای ورود به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی گلستان لازم است به کدملی و شماره سریال شناسنامه دسترسی داشته باشید.

nemooneh.goledu.ir

کلیه‌ی مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان گلستان، پرداخت هزینه و خرید کد ثبت نام، مشاهده‌ی نتایج آزمون، درخواست تجدیدنظر و پیگیری درخواست، منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت nemooneh.goledu.ir انجام می‌شود. دانش‌آموزان پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری، برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی nemooneh.goledu اطلاعات خود را تصحیح یا ویرایش کنند.

باتوجه به تاثیر 50 درصدی معدل نوبت دوم در آزمون نمونه دولتی، لازم است دانش‌آموزان در بازه‌ی زمانی تعیین شده برای ثبت معدل خود به سایت آزمون نمونه دولتی استان گلستان مراجعه و معدل خود را ثبت کنند.

✔️برای ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان گلستان “اینجا” کلیک کنید.

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی گلستان

برای ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی گلستان باید به نشانی nemooneh.goledu.ir مراجعه کنید. پس از کلیک بر روی لینک ثبت نام (در بازه‌ی زمانی مشخص فعال می‌شود) و پرداخت هزینه، کد 12 رقمی را دریافت کنید. با استفاده از کد دریافت شده وارد صفحه اصلی ثبت نام شوید و اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید.

پس از درج اطلاعات (مشخصات فردی، مشخص کردن سهمیه، درج دبیرستان مورد تقاضا و انتخاب رشته‌ی موردنظر) کد رهگیری ثبت نام را دریافت کنید. دقت داشته باشید، فرآیند ثبت نام شما زمانی تکمیل می‌شود که کد رهگیری ثبت نام را دریافت کرده باشید.

در صورتی که شرایط استفاده از سهمیه شاهد را دارید، لازم است در نمون برگ ثبت نام مدارس نمونه دولتی، اولویت خود را مشخص کنید.

جمع بندی

دانش‌آموزان استان گلستان برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی لازم است در بازه‌ی زمانی تعیین شده به سایت nemooneh.goledu.ir مراجعه و فرم ثبت نام خود را به صورت اینترنتی تکمیل کنند. لینک ثبت نام مدارس نمونه دولتی در بازه‌ی زمانی ثبت نام فعال خواهد شد. اگر ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید سوالات خود را در قسمت کامنت مطرح کنید. کارشناسان مجموعه در کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما خواهند بود.


سوالات متداول

نشانی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی گلستان چیست؟

دانش‌آموزان برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان گلستان باید به سایت نمونه دولتی استان به نشانی nemooneh.goledu.ir مراجعه کنند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی گلستان چگونه است؟

علاقه‌مندان به ادامه‌ی تحصیل در مدارس نمونه دولتی گلستان باید در ابتدا در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام و شرکت کنند. در صورت کسب نمره‌ی لازم می‌توانند در مدارس نمونه دولتی ادامه‌ی تحصیل بدهند.

ورود به سایت آزمون مدارس نمونه دولتی گلستان نیازمند چه اطلاعاتی است؟

دانش‌آموزان برای ورود به سایت نمونه دولتی باید به کدملی و شماره شناسنامه دسترسی داشته باشند.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا