نمونه دولتی نهم به دهم

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی (نهم به دهم 1401)

آگاهی از زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 برای دانش‌آموزانی که قصد شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی دارند، اهمیت زیادی دارد. مدارس نمونه دولتی از مدارس خاصی هستند که از طریق آزمون ورودی اقدام به پذیرش متقاضیان می‌کنند. دانش‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند باید در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان خود، فرآیند نام نویسی را انجام دهند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی معمولاً در اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت ماه آغاز می‌شود. هریک از دانش‌آموزانی که دارای شرایط لازم بودند، می‌توانند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام دهند.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم
زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱

دانش‌آموزانی که علاقه‌مند به ادامه‌ی تحصیل در مدارس نمونه دولتی هستند، لازم است در زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان موردنظر، نام نویسی خود را انجام دهند. ثبت نام مدارس نمونه دولتی در فروردین ماه هرسال آغاز می‌شود و حدود دو هفته ادامه دارد.

مهلت ثبت نام در آزمون ورودی «پایه دهم» مدارس نمونه دولتی دوره‌ی دوم متوسطه سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ تا ۱۰ اردیبهشت ماه تعیین شده بود، اما بر اساس اطلاعیه‌ی اداره‌ی کل آموزش و پرورش شهر تهران، مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان‌ها و هنرستان‌های نمونه دولتی شهر تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ تا پایان روز جمعه، ۱۶ اردیبهشت ماه 1401 تمدید شده است.

ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از 30 فروردین ماه آغاز و تا تاریخ 16 اردیبهشت ماه 1401 ادامه دارد.

تمدید زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1401

دانش آموزانی که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی نشدند، می‌توانند در بازه‌ی تمدید زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1401 با مراجعه به سایت نمونه دولتی استان خود، در مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند. آخرین مهلت ثبت نام مدارس نمونه دولتی توسط سایت نمونه دولتی هر استان اعلام می‌شود.

مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان‌ها و هنرستان‌های نمونه دولتی شهر تهران برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ تا پایان روز جمعه (۱۶ اردیبهشت ماه سال 1401) تمدید شده است.

جمع بندی

ثبت نام در مدارس نمونه دولتی دارای شرایط و ضوابط خاصی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کسب حداقل معدل کتبی 17 در ارزشیابی پایانی نوبت دوم در پایه‌ی تحصیلی نهم اشاره کرد. دانش‌آموزان در صورت دارا بودن شرایط ثبت‌نام می‌توانند در زمان مقرر (30 فروردین تا 16 اردیبهشت 1401) با مراجعه به سایت استان محل سکونت خود، ثبت نام را به صورت اینترنتی انجام دهند.

نام نویسی مدارس نمونه دولتی به صورت مجزا و از طریق سایت نمونه دولتی هر استان انجام می‌شود. ورود به سامانه‌ی ثبت‌نام نمونه دولتی نیازمند دسترسی به کد ملی و رمز عبور همگام است. پس از درج مشخصات خواسته شده و پرداخت هزینه‌ی ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی، سامانه یک کدپیگیری در اختیار شما قرار می‌دهد.

ثبت نام شما زمانی تکمیل می‌شود که کد رهگیری ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی را دریافت کرده باشید.


سوالات متداول

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 چه زمانی آغاز می‌شود؟

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از تاریخ 30 فروردین ماه آغاز می‌شود.

آیا زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تمدید می‌شود؟

پس از اتمام زمان ثبت نام، معمولاً زمانی برای نام‌نویسی جاماندگان در نظر گرفته می‌شود که متقاضیان می‌توانند در بازه‌ی زمانی تعیین شده با مراجعه به سایت استان موردنظر، نام‌نویسی خود را انجام دهند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی چگونه است؟

ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورت اینترنتی و از طریق سایت مدارس نمونه دولتی هر استان انجام می‌شود.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 1

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا