راهنمای ثبت نام کنکور

زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401

ثبت نام کنکور سراسری 1401 از ساعت 14 روز یکشنبه 10 بهمن 1400 از طریق سایت sanjesh.org آغاز شده و تا روز چهارشنبه مورخ 1400/11/20 ادامه دارد. داوطلبان کلیه گروه‌های آزمایشی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری سال 1401 را دارند، باید در بازه‌ی زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت سنجش نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. توصیه می‌شود در بازه‌ی زمانی اعلام شده برای تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنید و نام نویسی خود را به روزهای پایانی موکول نکنید.

ثبت نام کنکور سراسری از روز یکشنبه 10 بهمن 1400 آغاز شده و تا روز چهارشنبه مورخ 1400/11/20  ادامه دارد.

لینک های مهم: تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری || حذفیات منابع کنکور سراسری

زمان ثبت نام کنکور سراسری
زمان ثبت نام کنکور سراسری

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

ثبت نام کنکور سراسری 1401 از ساعت 14 روز یکشنبه 10 بهمن 1400 آغاز می‌شود و متقاضیان 20 بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام کنکور سراسری تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان‌های خارجی به صورت همزمان است. در ضمن زمان ثبت نام دانشگاه‌های سراسری، غیرانتفاعی، پیام نور، آزاد، پردیس خودگردان و شهریه پرداز نیز همزمان با ثبت نام کنکور سراسری در بهمن ماه 1400 آغاز خواهد شد.

داوطلبان در صورت داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام، باید مدارک خود را آماده کرده و در زمان اعلام شده در سایت سنجش بارگذاری کنند. ثبت نام کنکور سراسری به صورت غیرحضوری است و به درخواست‌های حضوری داوطلبان پاسخ داده نخواهد شد.

📌داوطلبان توجه داشته باشند، زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان نیز همزمان با ثبت نام کنکور سراسری است و ثبت نام این دانشگاه به صورت مجزا نخواهد بود.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور در طی اطلاعیه‌ای از سایت سنجش منشر می‌شود. داوطلبانی که اطلاعات خود را به صورت ناقص وارد کرده‌اند یا در ثبت اطلاعات دچار اشتباه شده‌اند، در بازه‌ی زمانی ثبت نام می‌توانند مجدداً به سایت سنجش مراجعه کرده و پس از درج کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام، اطلاعات خود را ویرایش یا تکمیل کنند.

📌برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ لازم است در زمان مشخص شده به سایت سنجش مراجعه کنید و پس از ورود به قسمت ثبت نام، گزینه‌ی «قبلا ثبت نام کرده‌ام» را انتخاب کنید. سپس شماره‌ی پرونده و کد پیگیری ثبت نام را درج کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

بیشتر بخوانید: دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده کنکور 1401

امکان ویرایش یا تغییر گروه آزمایشی انتخاب شده در هیچ زمانی وجود ندارد. لذا در انتخاب گروه آزمایشی خود دقت داشته باشید.
آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری
آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری

آخرین مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401

پس از پایان مهلت ثبت نام، ممکن است عده‌ای از داوطلبان، به هر دلیلی موفق به ثبت نام آزمون سراسری نشده باشند. ممکن است برخی از داوطلبان اطلاعات خود را ناقص یا اشتباه وارد کرده باشند. سازمان سنجش کشور، برای جاماندگان ثبت نام کنکور سراسری و داوطلبانی که نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی دارند، زمانی را در نظر گرفته است که با مراجعه به سایت sanjesh.org میتوانند نسبت به ثبت نام مجدد یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که زمان ثبت نام در کنکور سراسری تا روز چهارشنبه مورخ 1400/11/20 تمدید شده است.

📌📌توصیه می‌شود در مهلت زمانی اعلام شده توسط سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهید و نام نویسی خود را به روزهای پایانی موکول نکنید. زمان ثبت نام کنکور سراسری کلیه‌ی دوره‌ها و کلیه‌ی گروه های آزمایشی به صورت همزمان در بهمن ماه آغاز می‌شود.

📌داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه‌های با شرایط خاص از جمله دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه امام صادق، دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی، دانشگاه صدا و سیما و … را دارند نیز باید در همین بازه زمانی اقدام به ثبت نام کنند. زمان ثبت نام دانشگاه های با شرایط خاص همزمان با ثبت نام کنکور سراسری است.

سوالات پرتکرار زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱
سوال پاسخ
ثبت نام کنکور سراسری چه زمانی آغاز می‌شود؟ ثبت نام کنکور سراسری 1401 از ساعت 14 روز یکشنبه 10 بهمن 1400 از طریق سایت sanjesh.org آغاز می‌شود
زمان ثبت نام جاماندگان کنکور سراسری 1401 کی آغاز می‌شود؟ زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری از طریق سایت سنجش اعلام می‌شود.
ثبت نام دانشگاه‌های با شرایط خاص چه زمانی آغاز می‌شود؟ ثبت نام دانشگاه ها و رشته های دارای شرایط خاص همزمان با ثبت نام کنکور سراسری شروع می‌شود.
ثبت نام دانشگاه‌های دولتی، فرهنگیان، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد چه زمانی آغاز می‌شود؟ ثبت نام دانشگاه های مذکور همزمان با ثبت نام کنکور سراسری در بهمن ماه می‌باشد.

سوالات متداول

برای ثبت نام کنکور سراسری به چه سایتی مراجعه کنیم؟

کلیه مراحل ثبت نام کنکور سراسری در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org انجام می‌شود.

ثبت نام کنکور سراسری 1401 چه زمانی آغاز می‌شود؟

ثبت نام کنکور سراسری 1401 از ساعت 14 روز یکشنبه 10 بهمن 1400 از طریق سایت sanjesh.org آغاز می‌شود.

تا چه زمانی برای ثبت نام کنکور فرصت داریم؟

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که زمان ثبت نام در کنکور سراسری تا روز چهارشنبه مورخ 1400/11/20 تمدید شده است.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 2

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا