راهنمای ثبت نام کنکور

زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱

زمان برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ همواره یکی از سوالات متداول داوطلبان بوده است. داوطلبان هریک از گروه های آزمایشی تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان پس از ثبت نام در کنکور لازم است در زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری اقدام نموده و به صورت حضوری در کنکور سراسری شرکت نمایند.

داوطلبان توجه داشته باشند، زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 برای هریک از گروه های آزمایشی اصلی (تجربی، ریاضی، انسانی) و فرعی (هنر و زبان) متفاوت می باشد و متقاضیان می توانند بدون تداخل زمانی در گروه آزمایشی اصلی و شناور ثبت نام و شرکت کنند.

زمان برگزاری کنکور سراسری
زمان برگزاری کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور 1401

زمان برگزاری کنکور 1401 برای هریک از گروه های آزمایشی در طی اطلاعیه ای توسط پایگاه اطلاع رسانی سنجش اعلام می شود. داوطلبان لازم است در زمان مقرر کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و در تاریخ و ساعت تعیین شده به حوزه امتحانی مراجعه کنند. در سال های گذشته کنکور سراسری در تیرماه برگزار شد. پیش بینی می شود کنکور سراسری 1401 نیز در تیر برگزار شود.

زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری 1401، داخل کشور و خارج از کشور برای کلیه گروه های آزمایشی به زودی از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد. در سال گذشته با شیوع ویروس کرونا در کشور به منظور حفظ سلامت داوطلبان، کنکور سراسری در 4 روز (9 تا 12 تیرماه) برگزار شد.

کنکور ۱۴۰۱ در روز‌ های ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ تیر ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد…

تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱

تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱ به تفکیک هریک از گروه های آزمایشی در جدول زیر ارائه داده شده است. داوطلبان لازم است در تاریخ اعلام شده با به همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور به حوزه امتحانی تعیین شده مراجعه نمایند. (زمان برگزاری کنکور سراسری به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.)

زمان برگزاری آزمون سراسری 1401 – به تفکیک گروه های آزمایشی
نام گروه آزمایشی روز برگزاری تاریخ برگزاری
زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۱ به زودی اعلام خواهد شد. به زودی اعلام خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور سراسری انسانی ۱۴۰۱ به زودی اعلام خواهد شد. به زودی اعلام خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور سراسری ریاضی ۱۴۰۱ به زودی اعلام خواهد شد. به زودی اعلام خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور سراسری زبان ۱۴۰۱ به زودی اعلام خواهد شد. به زودی اعلام خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور سراسری هنر ۱۴۰۱ به زودی اعلام خواهد شد. به زودی اعلام خواهد شد.

تاریخ برگزاری کنکور خارج از کشور 1401

تاریخ برگزاری کنکور خارج از کشور 1401، همزمان با کنکور سراسری داخل کشور می باشد. داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور خارج از کشور می باشند، در زمان مقرر می توانند در کنکور سراسری شرکت کنند. زمان دقیق برگزاری آزمون سراسری خارج از کشور، به تفکیک کلیه گروه های آزمایشی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان برگزاری کنکور سراسری خارج از کشور 1401
گروه آزمایشی تاریخ و روز برگزاری
زمان برگزاری کنکور خارج از کشور تجربی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور خارج از کشور ریاضی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور خارج از کشور انسانی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور خارج از کشور هنر به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
زمان برگزاری کنکور خارج از کشور زبان به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری (سایت سنجش) منتشر خواهد شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت sanjesh.org و درج اطلاعات خواسته شده کارت ورود به جلسه را به صورت اینترنتی دریافت کنند. باتوجه به آنکه به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است، لذا در زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایید.

داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه مغایرت لازم است قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری، با مراجعه به باجه های رفع نقص یا سایت سنجش، نسبت به رفع مغایرت اطلاعات اقدام نمایند.

جمع بندی

زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 درطی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد. باتوجه به آنکه در سال های گذشته کنکور سراسری در تیرماه برگزار می شد، پیش بینی می شود، زمان برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۱ نیز در تیرماه باشد. داوطلبان نگرانی در رابطه با تداخل زمان برگزاری گروه های آزمایشی اصلی و شناور نداشته باشند. زمان برگزاری کنکورهای مذکور به گونه ای طراحی می شود که متقاضیان تداخلی برای شرکت در آزمون نداشته باشند.


سوالات متداول

کنکور سراسری 1401 چه زمانی برگزار می شود؟

پیش بینی می شود کنکور سراسری 1401 همانند سال های گذشته در تیرماه برگزار شود.

کنکور دانشگاه آزاد چه زمانی برگزار می شود؟

کنکور دانشگاه آزاد همزمان با کنکور سراسری در تیرماه برگزار می شود.

زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 تغییر می کند؟

هرگونه تغییر در زمان برگزاری کنکور از طریق سایت سنجش اطلاع رسانی خواهد شد. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با تغییر زمان برگزاری کنکور 1401 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 1

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام یه سوال داشتم
    من مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات هستم، برای ثبت نام در کنکور سراسری باید مدرک دیپلم یا لیسانس ارائه بدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا