تیزهوشان نهم به دهم

تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401

ثبت نام برای آزمون مدارس تیزهوشان در تاریخ مشخصی آغاز می‌شود، دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام آزمون این مدارس اقدام کنند.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان معمولا از اواسط فروردین ماه آغاز شده، و با توجه به مدت زمان کوتاه ثبت نام، ممکن است دانش آموزانی موفق به نام نویسی در آزمون تیزهوشان نشوند، به همین دلیل مرکز سمپاد برای این دسته از متقاضیان زمان جداگانه‌ای به عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان مقرر کرده است تا در این زمان برای تکمیل فرم ثبت نام آزمون اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401
تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1401

تمدید مهلت زمان آزمون سمپاد

تمدید مهلت زمان آزمون سمپاد طبق اعلام مرکز استعدادهای درخشان در اواسط فروردین ماه انجام می‌شود، دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند باید پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در بازه زمانی مقرر شده با مراجعه به سایت سمپاد نسبت به تکمیل فرم ثبت نام آزمون استعداد های درخشان اقدام نمایند.

سازمان سمپاد طبق روال هر سال پس از اتمام مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان، مجدد ثبت نام در آزمون را برای مدت زمان کوتاهی برای داوطلبانی که موفق به تکمیل فرم ثبت نام نشده‌اند، تمدید می‌کند. زمان تمدید شده توسط سامانه استعدادهای درخشان به هر دو پایه تحصیلی هفتم و دهم اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه نهم

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه نهم طبق سامانه سمپاد برای دانش آموزان علاقمند به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در ادامه بیان شده است.

  1. جستجو azmoon.medu.ir در مرورگر سیستم
  2. انتخاب سمپاد پایه دهم
  3. مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم
  4. ورودبه سامانه سمپاد با درج کد ملی و رمز عبور همگام
  5. انجام مراحل ثبت نام و دریافت کد پیگیری

ویرایش اطلاعات زمان تمدید ثبت نام تیزهوشان

آیا ویرایش اطلاعات در زمان تمدید ثبت نام تیزهوشان وجود دارد؟ این سوالی است که برای داوطلبان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم به وجود آمده است، برای پاسخ به این دسته از دانش آموزان باید بیان کنیم که بله، زمانی که سامانه فرصت مجدد برای ثبت نام، در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد، دانش آموزانی که در بازه زمانی اولیه ثبت نام کرده بودند، می‌توانند در صورت نیاز اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

برای ورود به سامانه سمپاد و دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تمدید زمان ثبت نام استعدادهای درخشان

تمدید زمان ثبت نام استعدادهای درخشان همچنان منتشر نشده، به طور کلی در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در اختیار متقاضیان قرار نگرفته است. در صورتی که سایت سمپاد azmoon.medu.ir بازه مشخصی برای ثبت نام اعلام کرد در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورتی که هر گونه سوالی درباره زمان تمدید ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان برای شما مطرح شده است، در کامنت همین مقاله یادداشت کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

آخرین مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم

آخرین مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه استعدادهای درخشان اعلام می گردد. داوطلبان علاقمند به ثبت نام برای مدارس تیزهوشان پس از تکمیل مدارک لازم و مطالعه دفترچه ثبت نام می‌توانند برای نام نویسی در آزمون مدارس سمپاد از طریق سامانه استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدام نمایند.

📌 دقت کنید که در زمان تمدید مهلت ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان نهم به دهم پرداخت هزینه جهت ثبت نام در سایت وجود ندارد.

اگر دانش آموزان پس از برگزاری آزمون و دریافت کارنامه (نتیجه) رتبه‌ای که کسب کرده‌اند با کارنامه‌ای که تصور می‌کردند مغایرت نداشت، می‌توانند از طریق سامانه سمپاد اعتراض خود را وارد کنند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به مقاله نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم مراجعه کنید.

سوالات متداول

ثبت نام برای تمدید مهلت آزمون تیزهوشان نهم به دهم در چه سامانه ای انجام می‌شود؟

ثبت نام در بازه تمدید مهلت ثبت نام در مدارس سمپاد از طریق سامانه azmoon.medu.ir انجام می‌شود.

چرا مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان قرار داده شده است؟

داوطلبانی که در زمان اعلام شده موفق به ثبت نام در آزمون تیزهوشان نشده‌اند می‌توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام برای نام نویسی اقدام کنند.

زمان تمدید ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان چه زمانی است؟

در حال حاضر زمان ثبت نام در آزمون مدارس استعدادهای درخشان اعلام نشده است، در صورتی که در سامانه سمپاد منتشر شد در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا