راهنمای ثبت نام کنکور

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

جاماندگان ثبت نام آزمون سراسری، می‌توانند در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱، با به همراه داشتن مدارک لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری به صورت اینترنتی اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که در درج اطلاعات خود دچار اشتباه شده‌اند، می‌توانند در مهلت تمدید ثبت نام، برای ویرایش اطلاعات خود به سایت sanjesh.org مراجعه کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری
تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1401

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱، از روز یکشنبه 10 بهمن آغاز شده و به مدت یک هفته، تا روز یکشنبه 17 بهمن 1400 از طریق سایت سنجش ادامه داشت. داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401، به هر دلیل موفق به ثبت نام کنکور نشده‌اند، می‌توانند هنگام تمدید مهلت ثبت نام به سایت سنجش مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده است به منظور فراهم کردن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از متقاضیانی كه تا اين تاريخ (1400/11/17) براي ثبت نام اقدام نکرده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده است كه بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ 1400/12/04 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. لذا توصیه می‌شود داوطلبان در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنند و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

براساس اعلام سازمان سنجش کشور، مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401، از روز یکشنبه 1 اسفندماه تا روز چهارشنبه 4 اسفندماه 1400 تمدید شده است.

لینک های مهم: حذفیات منابع کنکور سراسری 1401

مهلت ثبت نام آزمون سراسری

مهلت ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۱، از 10 بهمن آغاز می شود و تا تاریخ 17 بهمن 1400 ادامه دارد. کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری را دارند، لازم است با آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام و تهیه مدارک لازم، به سایت سنجش مراجعه نموده و نام نویسی خود را انجام دهند. سازمان سنجش هر ساله زمانی را در نظر می گیرد تا متقاضیانی که در تاریخ مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، بتوانند در بازه تمدید مهلت ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی سنجش اقدام کنند.

ثبت نام کنکور سراسری در بازه زمانی 10 الی 17 بهمن ماه 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت سنجش انجام می شود.

دانلود پاسخنامه خالی کنکور سراسری

آخرین فرصت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

ثبت نام در رشته‌های با آزمون در دوره‌ های روزانه، نوبت دوم، نیمه‌ حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و رشته‌ های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد از روز یکشنبه، 10 بهمن منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز و با درنظر گرفتن بازه‌ی تمدید مهلت ثبت‌نام روز چهارشنبه مورخ 1400/12/04 پایان می‌پذیرد.

ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور

ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور به صورت اینترنتی امکانپذیر است. داوطلبان در صورت اشتباه در ثبت نام کنکور، می توانند در زمان تمدید آزمون سراسری با استفاده از کد پیگیری به سایت سنجش مراجعه کرده و اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند. پس از پایان مهلت ثبت نام کنکور سراسری امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

جمع بندی

جاماندگان کنکور سراسری که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، با تمدید زمان ثبت نام آزمون سراسری می توانند به سایت سنجش مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری نیز برای داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند در این زمان فراهم می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام کنکور 1401 تا روز چهارشنبه مورخ 1400/12/04 تمدید شده است.


سوالات متداول

آیا زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 تمدید می شود؟

بله. سازمان سنجش هرساله زمان مجددی را برای ثبت نام جاماندگان و ویرایش اطلاعات ثبت نامی در نظر می‌گیرد.

ثبت نام جاماندگان کنکور چگونه است؟

داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در بازه تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور ثبت نام خود را انجام دهند.

مهلت ثبت نام کنکور چند بار تمدید می‌شود؟

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت نام کنکور 1401 تا روز چهارشنبه مورخ 1400/12/04 تمدید شده است.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 1

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا