راهنمای ثبت نام کنکور

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

جاماندگان ثبت نام آزمون سراسری، می توانند در بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱، با به همراه داشتن مدارک لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری به صورت اینترنتی اقدام نمایند. همچنین داوطلبانی که در درج اطلاعات خود دچار اشتباه شده اند، می توانند در مهلت تمدید ثبت نام، برای ویرایش اطلاعات خود به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری
تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1401

تمدید مهلت ثبت نام کنکور 1401 در طی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش اعلام می شود. داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401، به هر دلیل موفق به ثبت نام کنکور نشده اند، می توانند هنگام تمدید مهلت ثبت نام به سایت سنجش مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۱، از روز یکشنبه 10 بهمن آغاز شده و به مدت یک هفته، تا روز یکشنبه 17 بهمن 1400 از طریق سایت سنجش ادامه دارد.

تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تمدید زمان ثبت نام آزمون سراسری از سایت سنجش منشر نشده است. لذا توصیه می شود داوطلبان در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

در صورت انتشار اطلاعیه سنجش در خصوص تمدید ثبت نام آزمون سراسری 1401 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

مهلت ثبت نام آزمون سراسری

مهلت ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۱، از 10 بهمن آغاز می شود و تا تاریخ 17 بهمن 1400 ادامه دارد. کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری را دارند، لازم است با آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام و تهیه مدارک لازم، به سایت سنجش مراجعه نموده و نام نویسی خود را انجام دهند. سازمان سنجش هر ساله زمانی را در نظر می گیرد تا متقاضیانی که در تاریخ مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، بتوانند در بازه تمدید مهلت ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی سنجش اقدام نمایند.

ثبت نام کنکور سراسری در بازه زمانی 10 الی 17 بهمن ماه 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت سنجش انجام می شود.

آخرین فرصت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

ثبت نام در رشته‌های با آزمون در دوره‌ های روزانه، نوبت دوم، نیمه‌ حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و رشته‌ های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد از روز یکشنبه، 10 بهمن منحصرا از طریق درگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز می شود و روز یکشنبه 17 بهمن ماه پایان می پذیرد.

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تمدید زمان ثبت نام و آخرین فرصت ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور

ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور به صورت اینترنتی امکانپذیر است. داوطلبان در صورت اشتباه در ثبت نام کنکور، می توانند در زمان تمدید آزمون سراسری با استفاده از کد پیگیری به سایت سنجش مراجعه نموده و اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند. پس از پایان مهلت ثبت نام کنکور سراسری امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

جمع بندی

جاماندگان کنکور سراسری که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، با تمدید زمان ثبت نام آزمون سراسری می توانند به سایت سنجش مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند. امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری نیز برای داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند در این زمان فراهم می گردد. در صورت انتشار اطلاعیه سنجش و تمدید فرصت ثبت نام کنکور 1401 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.


سوالات متداول

آیا زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 تمدید می شود؟

بله. سازمان سنجش هرساله زمان مجددی را برای ثبت نام جاماندگان و ویرایش اطلاعات ثبت نامی در نظر می گیرد.

ثبت نام جاماندگان کنکور چگونه است؟

داوطلبانی که در زمان مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در بازه تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور ثبت نام خود را انجام دهند.

مهلت ثبت نام کنکور چند بار تمدید می شود؟

معمولا زمان ثبت نام کنکور در بهمن ماه و اسفندماه تمدید می شود. زمان دقیق تمدید ثبت نام کنکور 1401 به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا