تیزهوشان نهم به دهم

تراز قبولی مدارس تیزهوشان دخترانه نهم به دهم آذربایجان غربی + لیست و ظرفیت مدارس

دختران مقطع متوسطه اول، برای کسب رتبه برتر در آزمون مدارس استعدادهای درخشان باید از تراز لازم برای قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه آذربایجان غربی آگاهی داشته باشند، در این صورت می‌توانند پس از تعیین هدف، برای رسیدن به آن برنامه ریزی کرده و تلاش نمایند.

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هر سال آزمونی برای پذیرش دانش‌آموزان به مدارس تیزهوشان برگزار می‌کند، سپس اعلام نتایج و انتشار کارنامه هر دانش‌آموز در سایت ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان به نشانی my.medu.ir انجام می‌شود. در ادامه به بررسی جزئیات نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم دخترانه استان آذربایجان غربی می‌پردازیم.

تراز لازم برای قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه آذربایجان غربی
تراز لازم برای قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه آذربایجان غربی

تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم مدارس دخترانه آذربایجان غربی

تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه آذربایجان غربی تنها معیار برای پذیرش دانش‌آموزان در مدارس استعدادهای درخشان می‌باشد، پس از انتشار کارنامه در سامانه سمپاد، متوجه خواهید شد که هر چه تراز کارنامه داوطلب بیشتر باشد پس رتبه بهتری کسب کرده است. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند، با بررسی تراز قبولی مدارس تیزهوشان نهم به دهم، می‌توانند برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای مطالعه‌ی دروس خود داشته باشند.

تمام مدارس دوره دوم متوسطه براساس تراز دانش‌آموزان پذیرش انجام می‌دهند. در ادامه آخرین تراز منتشر شده از مدارس دخترانه تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی ارائه شده است.

نام استان نام مدرسه رشته آخرین تراز جنسیت
آذربایجان غربی فرزانگان تجربی 27125 دختر
فرزانگان 2 تجربی 29004

برای اطلاع از تراز لازم برای قبولی تیزهوشان پسرانه نهم به دهم آذربایجان غربی روی مقاله زیر کلیک کنید.

                بیشتر بخوانید: تراز قبولی مدارس تیزهوشان پسرانه نهم به دهم آذربایجان غربی

                بیشتر بخوانید: تراز قبولی آزمون تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی

لینک دانلود اپلیکیشن رایگان هم‌درس
لینک دانلود اپلیکیشن رایگان هم‌درس

فهرست مدارس تیزهوشان دخترانه برای پایه نهم به دهم در آذربایجان غربی

دانش‌آموزان با شناخت مدارس دخترانه تیزهوشان نهم به دهم آذربایجان غربی می‌توانند به راحتی مدارسی که با توجه به شرایط خود انتخاب کرده‌اند را در فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم وارد نمایند.
این فهرست یک دید کلی نسبت به مدارس دخترانه تیزهوشان دوره دوم متوسطه به دانش‌آموزان و والدین آن‌ها می‌دهد تا با در نظر گرفتن شرایط، مدرسه دوره دوم متوسطه خود را انتخاب کنند. در ادامه فهرست جامعی از مدارس دخترانه تیزهوشان دوره دوم آذربایجان غربی ارائه شده است

نام شهر نام مدرسه  آدرس مدرسه
خوی فرزانگان خوی-بلوار بهشتی-جنب بهزیستی مریم
36458101(044)
ناحیه 2 ارومیه فرزانگان 2 ارومیه-عطایی-کوچه دلگشا
مها آباد فرزانگان —————
میاندوآب فرزانگان —————-
نقده فرزانگان 82853562(044)
ناحیه 1 ارومیه فرزانگان —————–

ظرفیت مدارس تیزهوشان دخترانه برای پایه نهم به دهم در آذربایجان غربی

ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم دخترانه آذربایجان غربی مانند مدارس تیزهوشان دیگر هرسال کم یا زیاد می‌شود. همواره مدارس تیزهوشان با توجه به امکانات آموزشی و رفاهی که در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند، متقاضیان بسیاری دارند، پس با آگاهی بر اینکه مدارس تیزهوشان دخترانه متوسطه دوره دوم چه تعداد دانش‌آموز پذیرش می‌کند، می‌توانیم در مدرسه دقت بیشتری نماییم.

در جدول زیر ظرفیت مدارس تیزهوشان دخترانه دوره دوم متوسطه آذربایجان غربی فهرست شده است:

نام شهر نام مدرسه ظرفیت
ارومیه فرزانگان 96
ارومیه فرزانگان 1 29
خوی فرزانگان خوی 10
سلماس فرزانگان 7
مها آباد فرزانگان 40
میاندوآب فرزانگان 25
نقده فرزانگان 5

اگر داوطلبان از تراز قبولی تیزهوشان نهم به دهم دخترانه استان آذربایجان غربی سوالی داشتند، می‌توانند در کامنت این مقاله ثبت کنند تا کارشناسان ما در اولین فرصت به سوالات پاسخ دهند.

نتیجه گیری

داوطلبان دختر برای ورود به مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه باید ابتدا پس از مطالعه دفترچه آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای ثبت نام در آزمون وارد سامانه‌ی ثبت نام آزمون سمپاد به نشانی my.medu.ir شده و فرایند ثبت نام را تکمیل نمایند. پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم و بررسی کارنامه متوجه خواهید شد که هر چه تراز کارنامه بیشتر باشد، رتبه بهتری کسب شده است.

در این مقاله مدارس تیزهوشان پسرانه دوره متوسطه دوم استان آذربایجان غربی به همراه تراز لازم برای قبولی در این مدارس بیان شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، روی هر کدام کلیک کنید.
ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم
آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم راه های قبولی در تیزهوشان نهم به دهم
آزمون مدارس سمپاد نهم به دهم بهترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم
آزمون مدارس استعدادهای درخشان نهم به دهم سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم
تیزهوشان نهم به دهم وسایل لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان
سایت تیزهوشان نهم به دهم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم
شرایط ورود به مدارس تیزهوشان پایه دهم سهمیه های آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم
شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرایط نقل و انتقال پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان نهم به دهم
مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم شهریه مدارس تیزهوشان تیزهوشان دهم
نمونه برگ ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم لیست مدارس پسرانه تیزهوشان نهم به دهم تهران
پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم لیست مدارس تیزهوشان دخترانه نهم به دهم تهران
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

سوالات متداول

معیار قبولی داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم کدام است؟

تنها معیار قبولی دانش‌آموزان تراز و نمره کسب شده در آزمون می‌باشد که بدون هیچ سهمیه‌ای اعلام می‌گردد.

ثبت نام در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم از چه سایتی انجام می‌شود؟

ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت اینترنتی و غیرحضوری از سامانه سمپاد انجام می‌شود.

آیا ظرفیت مدارس تیزهوشان دوره دوم متوسطه استان آذربایجان غربی تغییر می‌کند؟

بله، ظرفیت پذیرش دانش‌آموزان در مدارس تیزهوشان متوسطه دوم آذربایجان غربی هرسال تغییراتی دارد.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 2

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

‫35 دیدگاه ها

  1. سلام دوست عزیز، شما می‌تونید برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام و امکانات مدرسه‌ی فرزانگان خوی با شماره‌ی تلفن 04436458048 تماس بگیرید و یا به آدرس بلوار بهشتی، جنب بوستان مریم در این شهر مراجعه کنید.

 1. شهر ما یدونه مدرسه تیزهوشان داره و ارومیه که ۲۷۰۰۰ تراز آخرین قبولی هستش هم کوچیکتر هستش میتونم با تراز حدود ۴۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰ قبول بشم

  1. سلام دوست عزیز، شما اسم شهر خودتون رو ننوشتید، اما برای کسب اطلاع از آخرین تراز قبولی در اون مدرسه در سال گذشته، می‌تونید با مدرسه تماس بگیرید یا به مدرسه مراجعه و سوال کنید.

   1. من در استان آذربایجان غربی شهر نقده هستم و الان با تمرین و تکرار تونستم ترازم رو به ۴۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰ برسونم و اینکه من فردا امتحان تیزهوشان نهم به دهم رو میدم

    1. سلام دوست عزیز، بسیار عالی، موفق باشید، انشالله بهترین‌ها براتون رقم بخوره.

     1. نگفتید امکان قبولیم هست یا نه امروز امتحان رو دادم و ۵۰۰۰۰ یا ۶۰۰۰۰ ترازم میشه

     2. سلام دوست عزیز، اگر تراز قبولی سال‌های گذشته را درنظر بگیریم، امکان پذیرفته شدن شما در آزمون هست. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مدرسه‌ی تیزهوشان شهر خود تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز، شما تراز خوبی در آزمون کسب کردید، اما برای قبولی فاکتورهای دیگه‌ای مثل ظرفیت مدرسه، سطح آزمون و سطح علمی رقبای شما هم اثرگذار هستند. انشالله که در مدرسه‌ی مورد نظرتون پذیرفته بشید و خبر قبولیتون رو همینجا با ما در میون بذارید 🙂

 2. سلام تراز من حدود ۴۰۰۰۰ تا ۴۱۵۰۰ استان ارومیه هست چند روز پیش آزمون تیزهوشان و دادم قبول میشم؟

  1. سلام دوست عزیز، شما تراز قابل قبولی در آزمون کسب کردید، اما قبولی در آزمون تیزهوشان فاکتورهایی دیگه‌ای هم داره، مثل سطح علمی آزمون، عملکرد رقبای شما و ظرفیت مدارس تیزهوشان استان در سال تحصیلی جدید. امیدواریم با توجه به زحمتی که کشیدید و ترازی که کسب کردید، به نتیجه‌ی دلخواهتون برسید و همینجا خبر قبولیتون رو با ما به اشتراک بذارید 🙂

 3. سلام میخواستم بدونم که زودتر از مرداد ماه نتایج رو اعلام نمیکنن؟ چون که شهر ما یدونه مدرسه فرزانگان متوسطه دوم داره که اونم متقاضی نداشت فکر کنم حدود۱۰۰ نفر اینا میشد و ۲ ماه زیاد نیست

  1. سلام دوست عزیز، معمولاً نتایج آزمون به صورت هماهنگ و یکجا اعلام می‌شه، اما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌تونید به مدرسه‌ی فرزانگان شهر خودتون به صورت حضوری مراجعه کنید.

 4. من یه تخمین تراز زدم و ترازم ۳۵۸۳۳ شد با این تراز اصلا امکان پذیرش تو آذربایجان غربی هست؟

  1. سلام دوست عزیز، در مسئله‌ی قبولی در مدارس تیزهوشان فاکتورهای زیادی اهمیت دارن. مثلاً اینکه آزمون چقدر سخت بوده، رقباتون چطور آزمون دادن یا مدارس امسال چه ظرفیت‌هایی دارن. با این حال طی سال‌های گذشته پیش اومده که با تراز 32 هزار هم پذیرفته شده‌اند. انشالله شما به هدف مورد نظر خودتون برسید و همینجا خبر قبولیتون رو برای ما بنویسید.

  1. سلام دوست عزیز، شما تراز خوبی در آزمون کسب کردید. اما امکان قبولی در آزمون المپیاد بستگی به سطح آزمون و عملکرد رقبای شما نیز دارد. اگر اطلاعات سال‌های گذشته را درنظر بگیریم، امکان پذیرفته شدن شما بالا است.

 5. سلام با تراز 48167 امكان قبولي بين 10 يا بيشتر حداكثر 20 يا 15 نفر ميتونم باشم؟ تجربي دختر خوي

  1. سلام دوست عزیز، شما تراز خوبی در آزمون کسب کردید و سال گذشته با این تراز در منطقه‌ی شما قبولی امکان‌پذیر بوده. اما تراز یکی از شاخصه‌های قبولی است و باید دید رقبای شما چه عملکردی داشتند. انشاالله که به هدف خودتون برسید و به ما هم همینجا خبر قبولیتون رو بدید 🙂

    1. دوست عزیز به نظر می‌رسه نتایج تقریباً مشابهی داشته باشیم. اما اصلاً نتیجه قابل پبش‌بینی دقیق نیست چون بستگی به عملکرد تک تک شرکت‌کننده ها داره.

  1. سلام دوست عزیز، تنها اطلاعات موجود که به صورت رسمی اعلام شده این است که استان آذربایجان غربی چهار هزار و ۶۰۰ دانش آموز در مدارس استعدادهای درخشان دارد، که در ۲۸ مدرسه‌ی این استان تحصیل می‌کنند. جهت کسب اطلاع از شرایط ثبت نام، تعداد ورودی و امکانات مدرسه فرزانگان خوی با شماره تلفن 04436458048 تماس گرفته و یا به آدرس بلواربهشتی جنب بوستان مریم مراجعه کنید.

 6. سلام با تراز 48167 ظرفیت 10 یا بیشتر از این برای قبولی در شهر خوی از استان آذربایجان غربی دختر رشته تجربی چقدره؟ کف قبولی سال های قل 27000 تا 34000 بوده.

  1. سلام دوست عزیز، واقعیت اینه که تراز یکی از فاکتورهای موثر در نتیجه‌ی آزمون تیزهوشانه، باید دید رقبای شما در حوزه‌ی تحصیلی شما چطور عمل کردن. قابل پیش بینی نیست با این جزئیات. ولی تراز 48 هزار، تراز بسیار خوبیه و احتمال قبولی وجود داره. انشالله موفق باشید.

   1. سلام وقت بخیر تراز قبولی در مدارس تیزهوشان خوی دخترانه نهم به دهم تجربی تراز باید زیاد باشه یا کم
    من تخمین تراز زدم ترازم شد 66667خوبه یا باید کم باشه؟

    1. سلام دوست عزیز، تراز نمره‌ی شما در آزمونه و هرچقدر بالاتر باشه، احتمال قبولی شما بیشتر می‌شه.

 7. سلام ببخشید آیا با تراز ۳۰۰۰ می توان در آزمون تیزهوشان نهم در استان آذربایجان غربی شهرستان ماکو قبول شد ظرفیت هم تقریبا ۱۰ نفر

    1. سلام مجدد دوست عزیز، در سال‌های گذشته با این تراز پذیرفته شده در مدارس داشته‌ایم، با این حال هر ساله با توجه به شرایط مدارس؛ نتایج متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا