تیزهوشان نهم به دهم

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم

آزمون تیزهوشان برای دو پایه تحصیلی ششم و نهم در تاریخ مشخصی برگزار می‌شود، دانش آموزان پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم می‌توانند از زمان آزمون تیزهوشان مطلع شوند. زمان برگزاری، زمان دریافت کارت ورود به جلسه، مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم و… در دفترچه بیان شده است. در ادامه به زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم را بیان می‌کنیم.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم
زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم

آزمون تیزهوشان نهم به دهم در تاریخ مشخصی، که در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم به طور دقیق بیان شده است، برگزار می‌شود. دانش آموزان پس از مطالعه دفترچه ثبت نام، موظف هستند مراحل ثبت نام  را تکمیل نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم و دریافت کد پیگیری زمان برگزاری آزمون را به خاطر بسپارند.

طبق آخرین اخبار، آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 در خرداد ماه برگزار می‌شود، در صورتی که اطلاعیه جدیدی از سامانه سمپاد منتشر شد، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

📌 ثبت نام برای آزمون تیزهوشان پایه نهم را در زمان اعلام شده انجام دهید و به ساعات پایانی ثبت نام موکول نکنید، زیرا با ترافیک بالای سامانه روبه رو خواهید شد.

📌 در صورتی که دانش آموزان دو قلو یا چند قلو به صورت همزمان برای آزمون تیزهوشان ثبت نام کنند، در صورتی که یکی از آن‌ها در آزمون قبول شود و دیگری رتبه قبولی کسب نکند، با شرط اینکه دانش آموز دوم 80 درصد امتیاز قبولی را کسب کرده باشد می‌تواند به مدارس تیزهوشان وارد شود.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را برای ادامه تحصیل در این مدارس دارند، ابتدا باید از طریق سامانه استعدادهای درخشان با آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

برای ورود به سامانه سمپاد اینجا کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم معمولا چند هفته پس از برگزاری آزمون مدارس استعدادهای درخشان نهم به دهم توسط سامانه سمپاد به نشانی azmoon.medu.ir در پنل شخصی هر داوطلب قرار می‌گیرد. داوطلبان برای ورود به سامانه نیازمند درج کد ملی و رمز عبور می‌باشند، در صورت قبولی در آزمون، نتیجه آزمون و در صورت پذیرفته نشدن، عبارت عدم پذیرش در سامانه ثبت شده است.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم مراجعه نمایید.

سوالات متداول

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401-1402 چه زمانی است؟

طبق آخرین اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان آزمون تیزهوشان در خردادماه 1401 برگزار خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم چه تاریخی منتشر می‌شود؟

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم چند روز قبل از آزمون از سامانه سمپاد منتشر می‌شود.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل چه اطلاعاتی است؟

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل زمان برگزاری آزمون ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه، زمان اعلام نتایج آزمون و... می‌باشد.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا