تیزهوشان نهم به دهم

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401

مدارس تیزهوشان از مدرسه‌های برتر در کشور می‌باشند زیرا سطح علمی بالایی نسبت به مدارس دیگر دارند. داوطلبان برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان باید در زمان معین برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم در سامانه سمپاد با آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir اقدام کنند. زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت سمپاد اطلاع رسانی می‌شود. برای آگاهی بیشتر درباره زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401

زمان ثبت نام تیزهوشان دهم

زمان ثبت نام تیزهوشان دهم هرساله به صورت الکترونیکی و فقط از طریق سایت سمپاد به نشانی azmoon.medu.ir انجام می‌شود. دانش آموزان علاقمند به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان پایه نهم می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده در سایت سمپاد نسبت به تکمیل اطلاعات خود به سامانه استعدادهای درخشان مراجعه کنند.
ثبت نام در آزمون برای تمام دانش آموزان پایه نهم در تاریخ اعلام شده انجام می‌شود و آزمون نیز به صورت هماهنگ کشوری در یک روز مشخص برای داوطلبان آزمون دوره دوم متوسطه برگزار خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401-1402

زمان نام نویسی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401-1402 از طریق سایت سمپاد به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید، دانش آموزان پس از اعلام زمان نام نویسی جهت شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان، با مراجعه به سایت استعدادهای درخشان و تکمیل فرم‌های ثبت نام و پرداخت هزینه نام نویسی روند ثبت نام در آزمون را تکمیل خواهند کرد. ثبت نام تیزهوشان سال گذشته از تاریخ 11 فروردین تا 25 فروردین ادامه داشت.

در حال حاضر اطلاعیه‌ای جهت زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در سامانه سمپاد منتشر نشده است، در صورتی که اطلاعاتی از طریق سامانه منتشر شد این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

تمام مراحل ثبت نام از جمله نام نویسی، ثبت مدارک، پرداخت هزینه و… در سامانه سمپاد به صورت الکترونیکی انجام می‎‌شود. برای اطلاع بیشتر از نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم، مقاله هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم را مطالعه کنید.

برای ورود به سامانه استعدادهای درخشان و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان پایه دهم

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان پایه دهم از طریق سامانه استعدادهای درخشان در بازه زمانی معینی انجام می‌شود، داوطلبانی که موفق به نام نویسی در آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم نشده‌اند، می‌توانند در فرصت مجددی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، ثبت نام انجام داده و یا اطلاعات خود را ویرایش کنند.

برای آگاهی بیشتر از این موضوع به مقاله “تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم” مراجعه کنید.

دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم باید مدارک لازم برای ثبت نام را فراهم کرده باشند. داوطلبان برای تکمیل فرم‌های ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم نیازمند اطلاعات شناسنامه‌ای، کد پستی، شماره تماس و… می‌باشند. ثبت نام در آزمون ممکن است توسط دانش آموز یا والدین آن‌ها انجام شود، دقت کنید پس از اتمام ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان، سامانه سمپاد کد پیگیری به شما می‌دهد که برای مشاهده نتیجه آزمون باید آن را نزد خود حفظ کنید.

نتیجه گیری

داوطلبان زیادی علاقمند به ادامه تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان هستند، این دانش آموزان می‌توانند پس از بازه زمانی اعلام شده در سامانه سمپاد با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir برای نام نویسی در آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم اقدام کنند.

سوالات متداول

ثبت نام تیزهوشان پایه نهم چه زمانی است؟

ثبت نام برای آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم مشخص نیست، ولی به محض اینکه در سامانه اعلام شد، در این مقاله اضافه خواهد شد.

سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم کدام است؟

ثبت نام در سامانه سمپاد از طریق آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir انجام می‌شود.

آیا ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان تمدید هم می‌شود؟

ثبت نام در آزمون تیزهوشان در بازه مشخصی انجام می‌شود، در صورتی که دانش موزان در مدت زمان اولیه موفق به ثبت نام در سامانه نشوند، در زمان تمدید شده ثبت نام خواهند شد.

میانگین امتیاز 5 / 5. جمع امتیاز 1

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. سلام. معمولا زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هرساله تمدید می شود. توصیه می شود در بازه زمانی تعیین شده فرآید ثبت نام خود را انجام دهید و نام نویسی خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا