تیزهوشان نهم به دهم

سایت تیزهوشان نهم به دهم

مدارس تیزهوشان جز مدارس برتر کشور از نظر کیفیت آموزش هستند، این مدارس دارای آزمون ورودی می‌باشند که دانش آموزان در دو پایه تحصیلی ششم و نهم می‌توانند در سایت سمپاد azmoon.medu.ir برای این آزمون ثبت نام نمایند و در صورت قبولی در آزمون استعدادهای درخشان می‌توانند در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل دهند. در ادامه مقاله درباره سایت تیزهوشان توضیحات بیشتری ارائه خواهیم کرد.

سایت تیزهوشان نهم به دهم
سایت تیزهوشان نهم به دهم

azmoon.medu.ir

azmoon.medu.ir آدرس اینترنتی تنها سایت رسمی استعدادهای درخشان است که توسط سازمان آموزش و پرورش برای مدارس تیزهوشان ارائه شده است. سایت تیزهوشان امکان ثبت نام اینترنتی، دریافت کارت ورود به آزمون، اعلام نتایج و تمام اطلاعیه‌هایی که مربوط به مدارس تیزهوشان برای داوطلبان آزمون استعدادهای درخشان فراهم می‌کند.

سایت تیزهوشان ابتدا با انتشار اطلاعیه‌ای جهت ثبت نام علاقمندان برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان، دانش آموزان را مطلع می‌کند، پس از اعلام بازه مشخصی برای نام نویسی در مدارس استعدادهای درخشان باید دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم که فقط از طریق سایت سمپاد قابل دریافت است را با دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان کنید.

📌 در صورتی که داوطلبان در تاریخ مشخص شده توسط سایت استعدادهای درخشان، موفق به ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم نشدند، داوطلبان در بازه معینی می‌توانند جهت نام نویسی به سایت سمپاد نهم به دهم مراجعه کنند.

سایت ثبت نام استعداد های درخشان

سایت ثبت نام استعدادهای درخشان نهم به دهم علاوه بر ثبت نام در آزمون تیزهوشان جهت دریافت نتیجه آزمون، اطلاع از اخبار این مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر ساله زمانی برای تمدید ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم در نظر گرفته می‌شود تا داوطلبان جا مانده از ثبت نام بتوانند اطلاعات خود را در سایت تیزهوشان تکمیل نمایند.

چند روز قبل از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم، کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت تیزهوشان نهم به دهم در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. دانش آموزان پایه نهم پس از دریافت کارت ورود به امتحان استعدادهای درخشان و شرکت در آزمون باید تا انتشار نتایج ازمون از سامانه تیزهوشان منتظر بمانند.

ورود به سامانه سمپاد نهم به دهم

ورود به سامانه سمپاد نهم به دهم از طریق نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir انجام می‌شود، داوطلبان برای نام نویسی در آزمون استعدادهای درخشان، ابتدا باید وارد سامانه شوند، برای ورود به سامانه هر داوطلب باید دارای نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (رمز همگام) باشد. در ادامه مراحل ورود به سایت سمپاد بیان شده است.

برای ورود به سامانه سمپاد اینجا کلیک کنید.

✔️ ابتدا نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir را در مرورگر سیستم خود جستجو کنید.

سایت تیز هوشان نهم به دهم
سایت تیز هوشان نهم به دهم

✔️ در صفحه نمایش داده شده دو گزینه با عنوان “سمپاد پایه هفتم” و “سمپاد پایه دهم” مشاهده خواهید کرد.

ورود به سایت تیزهوشان

ورود به سایت تیزهوشان

✔️

با انتخاب سمپاد پایه دهم به صفحه زیر منتقل خواهید شد. در این مرحله شما باید نام کاربری که همان کد ملی دانش آموز است و رمز عبور که همان رمز ورود همگام است را وارد کنید و گزینه ورود را انتخاب نمایید.

درج نام کاربری ورمز عبور در سایت تیزهوشان
درج نام کاربری ورمز عبور در سایت تیزهوشان

📌 توجه کنید، رمز عبور همگام باید از مدیر مدرسه دریافت شود، در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به مدرسه برای دریافت مجدد رمز عبور همگام اقدام کنید.

در صورتی که از سایت تیزهوشان نهم به دهم سوالی برای شما مطرح شد می‌توانید در قسمت کامنت همین مقاله سوال خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان تراز در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

نتیجه گیری

سایت تیزهوشان با نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir برای ثبت نام در آزمون مدارس استعدادهای درخشان، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اعلام نتایج پس از برگزاری آزمون و… برای دانش آموزان مورد استفاده قرار می‌گیرد. توجه کنید که ورود به سایت سمپاد از طریق نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (رمز ورود به همگام) می‌باشد.

سوالات متداول

آدرس سامانه سمپاد کدام است؟

سایت سمپاد به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir برای مدارس استعدادهای درخشان در اختیار دانش آموزان علاقه گرفته است.

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم چه زمانی منتشر می‌شود؟

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 5 الی 6 هفته بعد از آزمون نتایج در سامانه سمپاد منتشر خواهد شد.

چگونگی مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سامانه سمپاد؟

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان در سایت استعدادهای درخشان به صورت اینترنتی قایل مشاهده است.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا