تیزهوشان نهم به دهم

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1401

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم باید از طریق درگاه اینترنتی در سامانه سمپاد به نشانی azmoon.medu.ir هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم را پرداخت کنند.

سامانه استعدادهای درخشان برای فراهم کردن امکانات آزمون تیزهوشان داوطلبان، هرساله در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت می‌کند. در ادامه به نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم می‌پردازیم.

هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1401
هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1401

پرداخت هزینه ثبت نام استعدادهای درخشان

پرداخت هزینه ثبت نام استعدادهای درخشان، در مرحله آخر فرایند ثبت نام انجام می‌شود که در نهایت پس از پرداخت هزینه معین شده، سامانه یک کد پیگیری دراختیار داوطلب قرار می‌دهد.
ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم به صورت اینترنتی و در سایت استعدادهای درخشان انجام می‌شود، دانش آموزان یا والدین آن‌ها می‌توانند با جستجو آدرس اینترنتی سامانه azmoon.medu.ir و درج کد ملی و رمز عبور همگام، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و مراحل ثبت نام را تا پرداخت هزینه نام نویسی از طریق درگاه اینترنتی انجام دهند.

هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم توسط سازمان استعدادهای درخشان معین می‌شود، داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه نهم برای ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان باید هزینه‌ای را پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام برای دانش آموزان پایه نهم جهت شرکت در آزمون تیزهوشان در سال گذشته مبلغ 30 هزار تومان بوده که از طریق سامانه سمپاد به نشانی azmoon.medu.ir باید پرداخت شود.

در حال حاضر دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401-1402 منتشر نشده است، بنابراین هزینه ثبت نام نیز به صورت قطعی مشخص نخواهد بود. دفترچه راهنمای آزمون تیزهوشان نهم دو هفته مانده به آزمون تیزهوشان روی سامانه استعدادهای درخشان قرار می‌گیرد.

📌 فقط دانش آموزانی مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه می‎‌باشند که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و کد پیگیری از سامانه دریافت کرده باشند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه مدارس استعداد‌های درخشان به صورت اینترنتی پس از ورود به سایت امکان پذیر است. در ادامه مراحل پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را بیان می‌کنیم.

مرحله 1) ابتدا باید وارد سامانه سمپاد شوید، پس از جستجوی آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir در مرورگر سیستم خود با صفحه زیر مشاهده خواهید شد، گزینه سمپاد پایه دهم را انتخاب کنید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

برای ورود به سامانه استعدادهای درخشان اینجا کلیک کنید.

مرحله 2) پس از انتخاب سمپاد پایه دهم به صفحه زیر منتقل خواهید شد، در کادر های مشخص شده کد ملی و رمز عبور همگام (در صورت فراموشی باید از مدیر مدرسه دریافت شود) خود را درج کنید.

درج کد ملی و رمز عبور همگام
درج کد ملی و رمز عبور همگام

مرحله 3) پس از ورود به پورتال شخصی خود با انتخاب پرداخت هزینه در کادر مدیریت می‌توانید هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را پرداخت کنید. پس از پرداخت موفق هزینه ثبت نام، کد پیگیری دریافتی را یادداشت کنید تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیز هوشان نهم
پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیز هوشان نهم

📌 توجه کنید پس از پرداخت هزینه ثبت نام، اطلاعات شما نهایی شده و امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

📌 طبق هر سال، ما هر سال ما پیش بینی می‌کنیم که هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان، نسبت به سال گذشته مقدار کمی افزایش دارد.

نتیجه گیری

دانش آموزان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سامانه استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir باید پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده هزینه معینی را جهت ثبت نام پرداخت کنند. مبلغ پرداختی ثبت نام برای سال تحصیلی گذشته 30 هزار تومان بود، اما با توجه به اینکه هرسال مبلغ اندکی به مبلغ سال گذشته اضافه می‌‌شود، ما پیش بینی می‌کنیم که امسال نیز مقدار اندکی به 30 هزارتومان سال قبل اضافه شود.

سوالات متداول

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم در چه سامانه‌ای انجام می‌شود؟

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سامانه azmoon.medu.irانجام می‌شود.

هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم چقدر است؟

میزان هزینه پرداختی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سال گذشته مبلغ 30 هزار تومان بوده است، پیش بینی می‌شود که امسال اندکی افزایش داشته باشد.

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به چه صورت است؟

از طریق سامانه سمپاد و به صورت اینترنتی انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پرداخت هزینه مقاله را مطالعه ککنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا