سامانه ها

سامانه نظارت nezarat medu ir – سامانه نظارت آموزش و پرورش

سامانه نظارت برای ارزیابی عملکرد مدرسه و مدیران با هدف بهبود سطح آموزش، مدیریت و نظارت بر کارهای مدرسه می‌باشد. سامانه نظارت این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا علاوه بر دریافت گزارش عملکرد خود، بتوانند فرم خود ارزیابی را نیز تکمیل کنند. کادر اداری مدرسه با بهره گیری از سامانه نظارت می‌توانند از بخشنامه های منتشر شده، مطلع شوند. در ادامه در خصوص سامانه نظارت بیشتر توضیح خواهیم داد.

سامانه نظارت ارزیابی عملکرد nezarat.medu.ir - وزارت آموزش و پرورش
سامانه نظارت ارزیابی عملکرد nezarat.medu.ir – وزارت آموزش و پرورش

nezarat.medu.ir

سامانه نظارت با هدف نظارت بر سیستم آموزشی مدارس کشور با ارائه خدمات متنوعی برای کادر آموزشی مدرسه (فرهنگیان) ایجاد شده است. قبل از ارائه سامانه نظارت، کادر آموزشی مدرسه و مدیران برای ارائه گزارش عملکرد خود باید به صورت حضوری به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنند.

امروزه نیازی به حضور در مدرسه برای ارائه گزارش نیست، مدیران با استفاده از سامانه نظارت به راحتی گزارش عملکرد خود را به صورت الکترونیکی در سامانه وارد می‌کنند، که در نهایت افزایش کیفیت آموزش، تسریع و تسهیل امور آموزشی را به دنبال دارد. پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه توسط مدیران، کادر آموزشی مدارس و عوامل اجرایی در سامانه نظارت، سازمان آموزش و پرورش به صورت جامع روی این اطلاعات نظارت خواهند داشت.

اکنون با مجازی شدن کلا‌س‌ها، مدیران مدارس می‌توانند از طریق سامانه نظارت به صورت الکترونیکی ارزیابی عملکرد را در سامانه وارد کنند. تکمیل فرم‌های ارزیابی، نظرسنجی عمومی، نظارت و پیگیری و… به صورت الکترونیکی از طریق سامانه نظارت قابل انجام است.

بیشتر بخوانید: آزمون رغبت و توانایی

ورود به سامانه نظارت

برای ورود به سامانه نظارت ابتدا باید آدرس سامانه nezarat.medu.ir را در مرورگر سیستم خود جستجو کنید. در صفحه نمایش داده شده در سامانه نظارت چند بخش مشاهده می‌کنید که شامل بازرسان، ارزیابان، کارشناسان، مدیران مدرسه، سرویس‌های میز خدمت، لینک های مهم، نظرسنجی عمومی، فراموش کردن رمز مدیران مدارس و…می‌باشد. نحوه ورود به بخش‌های سامانه را در ادامه بیان کرده‌ایم.

سامانه نظارت
سامانه نظارت

ورود به بخش‌های مدیران مدرسه، کارشناسان، ارزیابان و بازرسان در سامانه نظارت از طریق درج نام کاربری، رمز عبور و کدامنیتی انجام می‌شود.

ورود به سامانه نظارت
ورود به سامانه نظارت

📌 دقت کنید که نام کاربری در سامانه نظارت همان کد مدرسه و رمز عبور در سامانه نظارت شماره پرسنلی هر کاربر می‌باشد.

📌 در صورتی که رمز عبور خود را در سامانه نظارت فراموش کرده‌اید، باید به پنل اصلی سامانه نظارت مراجعه کرده و گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید.

برای ورود به سامانه نظارت اینجا کلیک کنید.

فرم خود اریابی مدیران در بخش مدیران مدرسه در سامانه نظارت قرار دارد، برای تکمیل فرم باید گزینه شاخص های اختصاصی را انتخاب کرده و پس از تکمیل فرم خود ارزیابی سامانه نظارت گزینه ثبت عملکرد را انتخاب کنید.

در صورتی که سوالی از سامانه نظارت برای شما مطرح شده است، سوال خود را در قسمت کامنت این مقاله وارد کنید تا کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ دهند.

نتیجه گیری

سامانه نظارت با امکاناتی برای مدیران مدارس، کارشناسان، ارزیابان و بازرسان با هدف تسریع، تسهیل و بهبود کیفیت آموزش برای مدیران و کادر آموزشی مدارس فعالیت می‌کند. توجه کنید که ورود به سامانه نظارت از طریق نام کاربری (کد مدرسه)، رمز عبور (شماره پرسنلی) و کدامنیتی انجام می‌شود.

سوالات متداول

آدرس سامانه نظارت چیست؟

سامانه نظارت با نشانی اینترنتی nezarat.medu.ir قابل جستجو در مرورگر شما می‌باشد.

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه نظارت کدام است؟

نام کاربری (کد مدرسه) ، رمز عبور (شمار پرسنلی) و کد امنیتی اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه نظارت می‌باشد.

هدف از ایجاد سامانه نظارت چیست؟

سامانه نظارت با هدف بهبود کیفیت آموزش، تسریع و تسهیل امور برای مدیران مدارس و کادر اموزشی مدرسه است.

میانگین امتیاز 4.7 / 5. جمع امتیاز 3

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

    1. برای ثبت گزارشات در سامانه نظارت نیازمند نام کاربری و رمز عبور هستید.

  1. ممنون میشم راهنمایی کنید. نام کاربری و رمزعبور برای ورود به سامانه نظارت چیه؟

    1. سلام، نام کاربری در سامانه نظارت همان کد مدرسه است و رمز عبور در سامانه نظارت شماره پرسنلی هر کاربر می‌باشد.

  2. سلام، من هر کاری میکنم وارد سایت نمیشه. میشه آدرس سامانه نظارت آموزش و پرورش رو بدید؟

    1. سلام برای ورود به سامانه نظارت لازم است به نشانی nezarat medu ir مراجعه کنید. لینک ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش به منظور تسهیل دسترسی در این مقاله قرار داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا