نمونه دولتی نهم به دهم

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان hamedan.natije.ir

مدارس نمونه دولتی یکی از مدارس دارای شرایط خاص است و دانش‌آموزان برای پذیرش، باید در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام و شرکت کنند. ثبت نام در مدارس نمونه دولتی هر استان به صورت جداگانه و استانی انجام می‌شود. دانش‌آموزان استان همدان برای نام‌نویسی، باید به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان hamedan.natije.ir مراجعه و فرم ثبت نام را به صورت غیرحضوری تکمیل کنند.

تمامی مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه به صورت اینترنتی و از طریق سایت مذکور انجام می‌شود. نحوه‌ی ورود به سامانه‌ی ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی همدان به صورت کامل در این مقاله بیان شده است.

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان hamedan.natije.ir
سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان hamedan.natije.ir

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان

علاقه‌مندان به ادامه‌ی تحصیل در مدارس نمونه دولتی استان همدان با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان به نشانی hamedan.natije.ir می‌توانند برای تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. مشخصات و ظرفیت پذیرش هر رشته در مدارس نمونه دولتی همدان، هنگام ثبت نام در سایت مذکور، قابل مشاهده است.

دانش‌آموزان باید با مراجعه به سایت hamedan.natije.ir و پرداخت هزینه‌ی ثبت نام، کد 12 رقمی را دریافت و سپس برای تکمیل فرم اقدام کنند. (به همراه داشتن کد 12 رقمی برای ورود به صفحه‌ی اصلی ثبت نام الزامی است.)

hamedan.natije.ir

کلیه‌ی مراحل ثبت نام در مدارس نمونه دولتی استان همدان، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کد 12 رقمی، دریافت کارت ورود به جلسه‌ی آزمون، مشاهده‌ی نتایج و اعتراض به نتایج آزمون ورودی، از طریق سایت hamedan.natije.ir انجام می‌شود. باتوجه به آنکه معدل دانش‌آموزان تأثیر 50 درصدی بر قبولی در آزمون نمونه دولتی دارد، متقاضیان باید در زمان مقرر با کد رهگیری و کدملی برای ثبت معدل به سایت مذکور مراجعه کنند.

برای ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی همدان، «اینجا» کلیک کنید.

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان

به منظور آگاهی بیشتر دانش‌آموزان و والدین، نحوه‌ی ورود به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان، به صورت گام به گام در این مقاله بیان شده است. دانش‌آموزان در صورت نیاز می‌توانند پس از ثبت نام با مراجعه به سایت hamedan.natije.ir اطلاعات ثبت نامی خود را به صورت اینترنتی ویرایش کنند.

مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی همدان در سایت hamedan.natije.ir:

✔️ پرداخت هزینه‌ی ثبت نام از طریق سایت نمونه دولتی همدان و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب بانکی.

✔️ ورود به سامانه با درج کد 12 رقمی ثبت نام.

✔️ بارگذاری فایل عکس (زمینه سفید، مربوط به سال جاری، قالب jpg، ابعاد حداکثر 400*300 پیکسل)

✔️ درج اطلاعات فردی، تحصیلی و تأیید آن.

✔️ انتخاب رشته و دبیرستان موردنظر.

✔️ درج اطلاعات تماس.

✔️ دریافت رسید ثبت نام.

دریافت رسید ثبت نام به منزله‌ی تکمیل فرآیند نام نویسی است.

جمع بندی 

دانش‌آموزان استان همدان در صورت تمایل و دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان همدان، باید در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام به آدرس hamedan.natije.ir مراجعه کرده و نام‌نویسی خود را انجام دهند. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی همدان، همزمان با زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی سایر استان‌ها آغاز می‌شود.

اگر ابهامی درباره‌ی نحوه‌ی ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی دارید، پرسش‌های خود را در قسمت کامنت مطرح کنید. کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما خواهند بود.


سوالات متداول

آدرس سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان چیست؟

دانش‌آموزان برای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان همدان، باید به سایت hamedan.natije.ir مراجعه کنند.

برای خرید کد 12 رقمی ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان به چه سایتی مراجعه کنیم؟

کلیه دانش‌آموزان واجد شرایط برای خرید کد ثبت نام و تکمیل فرم تقاضانامه باید به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان همدان hamedan.natije.ir مراجعه کنند.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی همدان چگونه است؟

دانش‌آموزان برای ثبت نام و شرکت در آزمون باید در زمان مقرر به سایت ثبت نام مراجعه کنند و نام‌نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

میانگین امتیاز 0 / 5. جمع امتیاز 0

هنوز امتیازی ثبت نشده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا